終了

81123 Programista 3D

Zatrudnimy doświadczonego programistę 3D

posiadającego potrzebne Kompetencje:

Bardzo dobrą znajomość:

- Programowania obiektowego języka C++, mile widziane Java oraz c#

- DirectX lub OpenGL

- Physx (symulacja ubrań)

- Matematyka związana z programowaniem 3D

- Visual Studio

Podstawową znajomość:

- Bazy danych: mysql, oracle

- Php oraz html

Doświadczenie:

- Doświadczenie w pracach nad grami lub aplikacjami wykorzystującymi środowiska 3D

Pozytywne nastawienie:

- Kreatywność

- Pasję Tworzenia

- Solidność i Odpowiedzialność

Mile widziane umiejętności kierownicze związane z zarządzaniem projektami IT

Oferowane zatrudnienie ma charakter stały i wiązane jest z pracą nad innowacyjną aplikacją 3D, systemem personalizacji i animacji postaci oraz nakładania obiektów 3D na postaci,…

Więcej informacji znajdziesz na stronie: [url removed, login to view]

Już dziś dołącz do naszego Zespołu 3D:

- Ambitne zadania

- Przyjazna atmosfera

- Atrakcyjne wynagrodzenie

Prześlij swoje CV ( office@[url removed, login to view] ) lub zadzwoń ( 22 498 15 38 )

スキル: Android, iPad, iPhone, Mobile App Development

さらに表示: visual studio opengl, zana, oracle:pl, oracle pl, atmosfera, visual studio mysql, mysql visual studio, amp oracle, zane, mysql visual java, java opengl, mysql oracle, php mysql oracle, oracle http, directx opengl, opengl php, physx, oracle cv, Java 3d, opengl directx

採用者について:
( 0件のレビュー ) Warszawa, Poland

プロジェクトID: #5653776